پرسش های متداول

باکس با برگزاری رویدادها و وبینارهایی جامع و تخصصی همواره در تلاش است تا افراد علاقه‌مند را به سمت بازار کار هدایت کرده و به تقویت مهارت افراد فعال در حوزه کسب و کار کمک نماید.

برخی از پرسش های متداول

فضای کار اشتراکی یا coworking space به دفتر کار مشترکی گفته می شود که تمام افراد چه فریلنسرها ، شرکت ها، استارتاپ و… می توانند در آن کار کنند و به فعالیت های مربوط به خودشان برسند.

فضای کار اشتراکی بهترین فضا برای کسانی است که در ابتدای مسیر  کار آفرینی و کسب و کار قرار دارند.

بله، بازدید از باکس روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی 16 و صرفا با هماهنگی قبلی با مجموعه باکس امکان‌پذیر است.

باکس برای فریلنسر ها، استارتاپ ها و  شرکت های فعال در حوزه های فناوری اطلاعات و کسب و کار های دیجیتال مناسب است.

فضای کار اشتراکی باکس در روزهای شنبه تا پنجشنبه  از ساعت 8 صبح الی 10 شب فعال است.

فضای کار اشتراکی باکس در جنب ساختمان جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف و در نزدیکی ورودی ضلع شمالی دانشگاه شریف مستقر است و ساختمان دارای تیم حراست شبانه‌روزی است. همچنین تمام فضای باکس نیز تحت پوشش دوربین‌های مداربسته کنترل می شود و تاکنون هیچ مشکلی رخ نداده است؛ اما طبیعتا توصیه می‌شود لوازم و تجهیزات گران‌قیمت و مهم حتی‌الامکان در لاکرها (کمدهای اختصاصی) قرار داده شود.

به طور حتمی و قطعی خیر، ولی سعی می گردد روزهای جمعه تا حدالامکان برای فعالیت اعضاء باز باشد.

در باکس سه نوع فضای کاری وجود دارد.دفاتر اختصاصی که از متراژ 13 متر تا 45 متر می باشند.فضای کار اشتراکی عمومی که ظرفیت 90 نفره دارد و فضای کار اشتراکی نیمه اختصاصی که ظرفیت 30 نفره دارد.

فضای کار نیمه خصوصی نسب به فضای کارعمومی از سکوت بیشتری برخوردار است . لاکر های هر میز در کنار خود میز قرار دارد و ما در فضای کار نیمه خصوصی یک اتاق جلسه اختصاصی برای اعضا در نظر گرفته ایم.

هزینه  هر یک از فضا ها متغیر می باشد. برای اطلاع دقیق از تعرفه ها می توانید از طریق شماره های تماس باکس و یا  چت آنلاین با کارشناسان پذیرش تماس حاصل فرمایید.

1- تماس با پذیرش ، ثبت درخواست و ارسال مدارک

2- بررسی درخواست

3- جلسه با مدیریت باکس

4- عقد قرارداد و پرداخت هزینه عضویت

قرار داد های دفاتر اختصاصی یک ساله و حداقل زمان استقرار در فضای اشتراکی دو ماه می باشد.البته امکان استقرار در فضای کار اشتراکی عمومی نیز بصورت روزانه وجود دارد.

امکاناتی  که باکس در اختیار اعضا قرار میدهد، اتاق جلسات، اینترنت و قابلیت استفاده از فضاهای مشاء همچون نماز خانه، فضای استراحت، سالن  غذا خوری و…

بله این امکان وجود دارد.شما می توانید با تماس با بخش پذیرش باکس نسبت به رزرو اتاق جلسه اقدام نمایید.

محتوای آکارئون

ما اعتقاد داریم مهم‌ترین ارزش حضور در باکس ایجاد ارتباط و توسعه شبکه (کامیونیتی) است. در این زمینه ابزارهای مختلفی مثل رویدادها، دورهمی‌های داخلی، امکان جستجوی افراد در پنل اختصاصی باکس و… وجود دارد که هدف آنها ایجاد ارتباط بین افراد است. شما در باکس به راحتی می‌توانید با تیم‌ها و افراد مختلف آشنا شوید و از تجارب و مهارت‌های آنها بهره‌مند شوید؛ اما در نهایت کاملا به خود شما بستگی دارد که به چه میزان از این امکانات برای ایجاد ارتباطات جدید استفاده کنید.