خدمات

ما در باشگاه کسب و کار باکس سعی داریم با ارائه طیف گسترده ای از خدمات، دغدغه های استارت آپ ها و فریلنسرها را جهت توسعه کسب وکارشان، تا حد زیاد مرتفع نماییم. در باکس از دفاتر اختصاصی در متراژهای متنوع و فضای کار اشتراکی عمومی و نیمه اختصاصی منعطف گرفته تا اتاق جلسات تجهیز شده و فضاهای استراحت، همه چیز در اختیار شماست. همچنین باکس با ارائه اینترنت پرسرعت، خدمات اداری و پشتیبانی فنی، به شما کمک می‌کند تا به آسودگی بر کسب و کارتان تمرکز نمایید.

ما علاوه بر معرفی اعضای خود در وب سایت و شبکه های اجتماعی باکس، این امکان را نیز برای اعضاء ایجاد نمودیم که آنها بتوانند آگهی های شغلی خود را در وب سایت ما قرار دهند و راحت تر تیم تخصصی خود را تجهیز نمایند.

اعضای باکس

معرفی موقعیت شغلی

فضای بازی

لمکده

دفاتر اختصاصی

فضای کار عمومی

فضای نیمه خصوصی

اتاق جلسات

کافه باکس

IP Phone

کدپستی

اینترنت نامحدود

اعضای باکس

معرفی موقعیت شغلی

فضای بازی

لمکده

دفاتر اختصاصی

فضای کار عمومی

فضای نیمه خصوصی

اتاق جلسات

کافه باکس

IP Phone

کدپستی

اینترنت نامحدود

دفاتر اختصاصی (آفیس)
مجموعه دفاترخصوصی ما، به گونه ای طراحی شده اند تا با وسعت متنوع از ۱۲ تا ۲۴ متر مربع، تجربه کاری بی نظیری را به شما ارائه کرده و فضای متناسبی را برای شرکت های کوچک و یا نمایندگان شرکت های بزرگ علاقمند به فعالیت در فضاهای کار اشتراکی فرهم نماید. فضای این دفاتر به نوعی طراحی شده اند تا در کمال سادگی ، فضایی الهام بخش را برای شما و همکارانتان فراهم نماید.
فضای کار اشتراکی عمومی
در باکس شما با یک فضای کار اشتراکی پویا مواجه می شوید که بیش از 80 نفر به طور همزمان توانایی همکاری در کنار یکدیگر را دارند. فرقی نمیکند که استارت آپی کوچک باشید یا یک فریلنسر، این فضا برای هر دو دسته موثر و مفید است. این فضا خلاقیت، شبکه سازی و الهام بخش بودن شما را تقویت می کند. امنیت و آرامش حرف اول را در این فضا می زند.
فضای کار اشتراکی نیمه خصوصی
در این فضا؛ بهره وری شما به حداکثر خواهد رسید. این فضا برای فعالیت اشتراکی 30 نفر طراحی شده است. اگر فعالیت شما به عنوان یک فریلنسر یا یک استارت آپ کوچک، به تمرکز بالا و سکوتی بی وقفه نیاز دارد، این فضا کاملا مناسب شماست. برای هر میز یک کمد و لاکر اختصاصی تعبیه شده است تا تضمین کند که فضای کاری شما منظم، بدون اشغال و به سبک شخصی شما باقی بماند.
اتاق جلسات
سطح کیفیت جلسات شما در باکس متحول خواهد شد. شما در باکس چهار اتاق جلسه متفاوت را در اختیار خواهید داشت که هر سه آن ها به تجهیزات مورد نیاز شما از قبیل مانیتور و ال سی دی، ویدئو پروژکتور، تخته وایت برد و میز و صندلی تجهیز شده است تا تجربه جلساتی پر انرژی و شیک را برای شما رقم بزند.
لمکده
در باکس، ما به خوبی می دانیم که تنها کار بخش واجب و ضروری زندگی شما نیست. فضای استراحت (لمکده) ما جایی برای کسب آرامش شما است. جایی که می توانید به خوبی استراحت کنید و در جهان پرشور ذهنتان غرق شوید.
فضای بازی
ما به توازن کار و بازی اعتقاد داریم. فضای بازتعریف شده برای بازی در باکس دروازه‌ای به منظور استراحت و تفریح شماست.
کافه باکس
همکاری در یک فضای کار اشتراکی پویا، با احساس آرامش و قهوه خوش طعم معنا پیدا می کند. در کافه باکس ما ارزش یک فنجان قهوه خوش طعم و خوش عطر را می شناسیم و می دانیم که یک قهوه با کیفیت تا چه اندازه به نوآوری شما عزیزان کمک می کند. به همین دلیل با اقتباس از کافه کانتینرهای اروپایی یک فضای استراحت در فضای بیرونی باکس ایجاد کردیم تا شما بتوانید علاوه بر شروع روز خود با یک فنجان قهوه خوش طعم، از این فضا برای رهایی چند دقیقه ای از دغدغه های روزانه تان به صرف نوشیدنی و میان وعده های خوش طعم و سالم لذت ببرید. کافه باکس، چیزی فراتر از یک کافی شاپ ساده است چرا که رسالت آن محیط؛ ایجاد ارتباط، خلق انگیزه، ارتقا خلاقیت و افزایش بهره وری شما عزیزان است. اینجا جاییست که با عطر دانه های تازه قهوه؛ ایده ها به آسانی جاری می شوند.